iletişim

Merhaba Arkadaşlar Ben Mehmet Ali Arslan şimdilik bana Facebook sayfam'dan ulaşabilirsiniz. Bağlantı linki altta.

Mesaj Gönderirken mümkün olduğunca açıklayıcı ve anlaşılır olunuz. Gönderinize. mesajınıza ek olarak Telefon numaranızı ve e-mail adresinizi belirtin.
 iletişime geçmeden önce lütfen aşağıdaki metni okuyunuz.
Sosyal medya sayfalarımda, internet  haber siteleri ve bloglarımda Beni 7'den 77''ye herkes takip ediyor. Onun için kötü haberlere pek yer vermiyorum. Bana iyi Haberler, özelikle spor,mağazin, Kültür, sanat, makale, şiir ve köşe yazısı gönderebilirsiniz. Haber değeri taşıyan içeriklerin yanısıra: Sanatçılar Siyasetçiler, Kamu kurumları, Dernek Stk, iş insanları, ve Girişimcilerimiz, Tebrik, Kutlama mesajı, Duyuru, ve Basın Bültenlerini Bana gönderebilir.

YAYIN İLKELERİ Haber Sitelerimiz için Geçerlidir

Genel ahlakın gereklerini, milli gelenekleri ve manevi değerleri gözeteceğine..
Fertlerin beden ve ruh sağlığına zarar verecek haber ve fotoğraflara yer vermeyeceğine…
Karamsarlık, umutsuzluk, kargaşa, dehşet, saldırganlık gibi olumsuz duygular uyandırmak ve telkin etmek amacına yönelik yayınlar yapmayacağına..
Kişilerin manevî şahsiyetlerine eleştiri sınırları ötesinde saldırıda bulunmayacağına..
Cevap ve düzeltme haklarına saygılı olacağına..
Soruşturulması basın meslek ilkeleri çerçevesinde mümkün olan haberlerin soruşturulmaksızın veya doğruluğuna emin olunmaksızın yayınlanmayacağına..
Saklı kalması kaydıyla verilen bilgilerin kamu yararı ciddî bir biçimde gerektirmedikçe yayınlanmayacağına..
Haberlerin toplanması, seçilmesi ve yayımlanmasında tarafsızlık doğruluk, ve çabukluk ilkeleri ile çağdaş habercilik teknik ve metotlarına bağlı olacağına..
Kamuoyunun sağlıklı ve serbestçe oluşabilmesi için kamuoyunu ilgilendirecek konularda yeterli yayın yapacağına; tek yönlü, taraf tutan yayın yapmayacağına ve bir siyasi partinin, grubun, çıkar çevresinin, inanç ve düşüncenin menfaatlerine alet olmayacağına..
Suçlu olduğu yargı kararıyla belirlenemedikçe hiç kimseyi suçlu olarak ilan etmeyeceğine…
Hiç kimseyi ırkı, cinsiyeti, sosyal düzeyi veya ilişkisi, dini inançları veya fiziki kusurları nedeniyle aşağılamayacağına ve kınamayacağına..
Düşünce, vicdan ve ifade özgürlüğünü sınırlayıcı; genel ahlak anlayışını, din duygularını, aile kurumunun temel dayanaklarını sarsıcı yayın yapmayacağına… MEHMET ALİ ARSLAN  Medyası Söz vermiştir.
Tüm Yasal Haklarımız Saklıdır

MEHMET ALİ ARSLAN 

İletişim linki